|
|
| Merknaam: | SM |
| Modelnummer: | SM511 |
| MOQ: | 2000 kg |
| Prijs: | 1-200kg, $3/kg |
| Verpakking: | PE-folie |
| Betalingsvoorwaarden: | L/C,T/T,Western Union,Paypal |
| Plaats van herkomst | Zhejiang, China |
| Merknaam | SM |
| Materiaal | Acryl (PMMA) |
| Maat | 1220*2440mm, 1220*1830mm en aangepaste formaten |
| Dikte | 0,6-6 mm |
| Cijfer | AAAAA |
| MOQ | 2 TON |
| Technologie | Vorm |
| Certificaat | ISO9001, CE, ROHS, ENZ. |
| Kleur | Eventuele aangepaste kleuren |
| Levering | 15-30 dagen |
| Dikte | 1,19 g/cm³ |
| Maskeren | PE-folie |
| Steekproef | Beschikbaar |
|
| Merknaam: | SM |
| Modelnummer: | SM511 |
| MOQ: | 2000 kg |
| Prijs: | 1-200kg, $3/kg |
| Verpakking: | PE-folie |
| Betalingsvoorwaarden: | L/C,T/T,Western Union,Paypal |
| Plaats van herkomst | Zhejiang, China |
| Merknaam | SM |
| Materiaal | Acryl (PMMA) |
| Maat | 1220*2440mm, 1220*1830mm en aangepaste formaten |
| Dikte | 0,6-6 mm |
| Cijfer | AAAAA |
| MOQ | 2 TON |
| Technologie | Vorm |
| Certificaat | ISO9001, CE, ROHS, ENZ. |
| Kleur | Eventuele aangepaste kleuren |
| Levering | 15-30 dagen |
| Dikte | 1,19 g/cm³ |
| Maskeren | PE-folie |
| Steekproef | Beschikbaar |